Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na plátně, 70,5 x 101 cm, rámováno, datace 1934, signováno vpravo dole Rabas 34. Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař. Autor viz T 2/338, TD 154, V 4/5, TB 27/536, B 8/564, NEČVU 2/666.